O obkládačkách

Jediný originál

Každá obkládačka je vyráběna ručně od začátku až po konec. Všechny takto vyráběné obkládačky projdou našima rukama což zajistí, aby se z každé jedné stal jedinečný a originální kousek. Jemné odchylky ve velikosti či barvě umocní celkový dojem, který tyto obkládačky vytvářejí.

Největší výhoda takto vyráběných keramických obkládaček je v jejich samotném vzezření a v možnosti přizpůsobit si je svým představám. Na výběr je velké množství krásných barev, vzorů, tvarů a velikostí.

magický proces

Výroba obkladaček

magický proces

Výroba obkladaček

Celý proces výroby začíná u kusu surové hlíny. Proces výroby trvá několik týdnů a než se z kousku hlíny stane obkládačka, musí nám projít rukama několikrát díky čemuž se z každé jedné stává jedinečný a originální kousek.

Při výrobě používáme různé moderní technologie a kvalitní materiály. Díky výpalu na velmi vysokou teplotu získávají obkladačky kvalitní užitné vlastnosti.

Jsou voděodolné, otěru vzdorné, snadno udržovatelné a jsou vhodné jako obklad do kuchyně či koupelny. Takto vyráběné obkládačky vydrží i test času a budou Vám přinášet radost dlouhá léta.

ruční práce má své kouzlo

Proč Tileme?

Design a barvy

Nadčasový design s přenádhernými barvami, které dohromady vytvářejí originální celek.

Zaměření na detail

Každý detail obkládačky je dotvořen ručně, díky čemuž se z každé stává jedinečný a originální kousek.

Dlouhá životnost

Používáme kvalitní materiály a moderní technologie díky čemuž získávají výborné užitné vlastnosti.

Výběr podle sebe

Vyberte si ze spousty krásných barev a tvarů ao zbytek se už postaráme my.

Ruční práce

Obkládačky vyrábíme ručně od samotného začátku až po konec. Jemné odchylky ve velikosti či barvě umocní celkový dojem, který tyto obkládačky vytvářejí.

Vyrobeno na Slovensku

Obkládačky vyrábíme, glazujeme a vypalujeme v našem ateliéru v Bratislavě. Přijďte se podívat do našeho showroomu, kde naleznete spoustu vzorků a barev.