Jak správně zaměřit prostor

Měření kuchyňské zástěny

Při měření kuchyňské zástěny je důležitá šířka a výška kuchyňské zástěny, resp. obkládané plochy. Některé kuchyňské zástěny mají tvar dlouhého obdélníku, což činí měření poměrně jednoduché. Jiné kuchyně sestávají například. ze dvou stěn do tvaru L, nebo i ze tří stěn do tvaru U, kde je třeba změřit každou stěnu zvlášť.

Pokud jste si není jisti, jak správně zaměřit obkládaný prostor, můžete nám poslat fotografii vaší kuchyně a my vám na fotografii vyznačíme oblasti, které bude třeba zaměřit. Rovněž Vám vypočítáme celkový počet m2, které budete potřebovat.

Co se zásuvkami a vypínači?

Co se zásuvkami a vypínači?

Při výrobě na míru Vám umíme vyříznout do obkladaček i otvory na vypínače a zásuvky. Na místě tak už nemusíte nic řezat, stačí jen obložit otvor. V tomto případě je důležité zaměřit vzdálenost děr od krajů obkládané oblasti.

Vzdálenost se měří k okraji díry, kterou máte ve zdi určenou pro vypínače a zásuvky. Pokud již máte nainstalované plastové kryty a vypínače/zásuvky jsou plně funkční, je třeba sundat kryt dolů, kvůli přesnějšímu zaměření.

Rovněž nám můžete zaslat fotografii obkládaného prostoru, kde se nacházejí vypínače / zásuvky a my Vám vyznačíme jak je správně zaměřit.

měření je důležité

Obraťte se na nás

Se zaměřením prostoru velmi rádi pomůžeme. Stačí když nám pošlete fotografii prostoru, na který chcete nainstalovat obkládačky a my Vám naznačíme, co budeme potřebovat 🙂

Kontaktujte nás