vše co vás zajímá

Často kladené dotazy

Objednávání a doprava

Obkládačky si můžete přijít vyzvednout k nám do showroomu v Bratislavě.

S balením a odesíláním máme již bohaté zkušenosti. Víme jak obkládačky zabalit tak, aby přišly v pořádku a neporušené. Dbáme na to, aby byly v maximálním bezpečí. Používáme námi ověřené výplňové materiály a postupy balení. Obkládačky posíláme na pravidelné bázi.

Ano. Naše firma je plátcem DPH. Všechny ceny uvedené na webstránce jsou včetně DPH.

Po odsouhlasení cenové nabídky Vám zašleme zálohovou fakturu. Záloha je ve výši 50% z celkové částky objednávky. Zbývající částka se platí až po dokončení obkládaček.

Obkládačky posíláme kurýrní společností. Cena dopravy závisí na velikosti objednávky a zemi doručení.

Přibližná cena dopravy u standardní kuchyňské zástěny o velikosti 3 m2:
Slovenská republika – 45 €.
Česká republika – 60 €.
EU – závisí na konkrétní zemi doručení.

V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat, rádi Vám vypracujeme nezávaznou cenovou nabídku včetně poštovného.

Obkládačky si můžete přijít vyzvednout i osobně do našeho showroomu v Bratislavě. Osobní odběr je zdarma.

Ano. Obkládačky posíláme v rámci celé EU. Cena poštovného závisí na velikosti objednávky a zemi doručení. V případě České republiky se poštovné pohybuje od 25 € / m2. Pro více informací nás kontaktujte. Rádi vám vypracujeme cenovou nabídku.

Obkládačky jsou vždy vyráběny na zakázku, proto se dodací doba liší podle velikosti objednávky či designu.

Dodací doba při standardní výrobě bývá do 3 týdnů.
Dodací doba při výrobě na míru (přesně do prostoru podle poskytnutých rozměrů) bývá minimálně 5 týdnů.

Obkládačky pečlivě zabalíme a následně posíláme kurýrem na vámi uvedenou adresu. Obkládačky si můžete také vyzvednout i osobně v našem showroomu v Bratislavě.

Obkládačky si můžete objednat telefonicky, emailem, přes sociální sítě nebo i při osobní návštěvě. Stačí když nám řeknete svou představu (tvar, barva) a spolu se domluvíme na všech detailech. V případě, že se neumíte rozhodnout, velmi rádi Vám poradíme. V případě zájmu o naše obkládačky Vám může pomoci tato podstránka.

Technické informace

Obkládačky lepíme na síťky po více kusech, aby byla instalace jednodušší a rychlejší. Rozměr závisí i na jednotlivých tvarech obkládaček, obvykle je to však maximálně 38 x 38 cm.

Při výrobě na míru Vám umíme vyříznout do obkladaček i otvory na vypínače a zásuvky. Na místě tak už nemusíte nic řezat, stačí jen obložit otvor a následně poté připevnit krytky. Více informací naleznete na naší podstránce „Jak zaměřit prostor„.

Ano obkladačky jsou vhodné i za plynový sporák, nemusíte se bát žádného poškození.

Návod jak zaměřit prostor naleznete na naší podstránce „Jak zaměřit prostor„. V případě, že si nejste jisti, rádi vám poradíme.

U standardní výroby se doporučuje objednat rezervu navíc. Jednotlivé síťky s obkládačkami bude totiž mistr vedle instalace řezat a přizpůsobovat. Doporučujeme proto objednat přibližně 10% navíc.

Při výrobě na míru obkládačky vyrobíme přesně podle dodaných rozměrů obkládané plochy. Tím pádem není třeba brát rezervu navíc, protože při instalaci nevzniká nadbytečný odpad z řezání.

Závisí na konkrétním tvaru a rozměru obkládačky. Bližší informace o jednotlivých počtech kusů na m2 naleznete na naší podstránce tvary obkladaček.

Rozměry obkladaček jsou různé v závislosti na tvarech. Z některých tvarů máme v nabídce větší i menší formáty. Obkládačky ve tvaru čtverců umíme přizpůsobit na různé rozměry. Bližší informace o jednotlivých rozměrech naleznete na naší podstránce tvary obkládaček.

Tloušťka obkladaček je přibližně 8 mm.

Obkládačky jsou vyráběny z kvalitních materiálů, což jim zajišťuje vysokou odolnost. Připojujeme však pár rad, jak o obkládačky pečovat:

  • Při čištění nepoužívejte agresivní a abrazivní čistící prostředky, vyhněte se prostředkům s obsahem různých kyselin.
  • K čištění také nepoužívejte drátěné kartáče.
  • Obkládačky můžete čistit jarovou vodou, případně jiným odmašťovačem na přírodní bázi (přírodní, ekologické čistící prostředky).

Instalace ručně dělaných obkladaček je stejná jako u běžně dostupných obkladů v obchodech. K instalaci můžete použít standardní lepidlo na obklady a také standardní spárovací hmotu.

Zajišťujeme jen samotnou výrobu a dodání obkládaček zákazníkovi. Instalaci obkládaček si zákazníci zajišťují ve vlastní režii.

V případě zájmu Vám umíme obkládačky vyrobit na míru dle zadaných rozměrů obkládané plochy. V praxi to znamená, že na místě už nemusíte nic měřit ani seřezávat. Obkládačky stačí vyskládat podle námi dodaného plánku.

Ano. Obkládačky lze kombinovat s běžně dostupnými obkládačkami. Pokud je plánujete kombinovat s jinými obkládačkami, umíme Vám přizpůsobit obkladačky tak, aby hezky zapasovaly. Například zaoblením hran nebo vhodnou velikostí.

Ostatní

Velkoformátové obkládačky nevyrábíme. V případě, že máte zájem o větší formát, který nemáme v nabídce, klidně nás kontaktuje. Rádi s Vámi zkonzultujeme Vaše požadavky.

Pokud se neumíte rozhodnout, jaké obkladačky by se hodily do Vašeho prostoru, rádi Vám pomůžeme a připravíme vám zdarma jeden grafický návrh. Můžete nám poslat fotografii prostoru, nebo například. i návrh z kuchyňského studia a návrh uděláme přímo do vašich podkladů.

Pokud si nejste jisti jak zaměřit obkládaný prostor, můžete nám poslat fotografii prostoru na email info@tileme.sk a my Vám na fotografii vyznačíme oblasti, které bude třeba změřit. Rovněž Vám vypočítáme celkový počet m2, které budete potřebovat.

Spousta našich zákazníků si obkládačky instaluje i svépomocí. Pokud si plánujete obkládačky instalovat sami, mohla by se vám hodit naše služba výroby na míru, která vám instalaci výrazně zjednoduší.

Instalace našich obkladaček je stejná jako u jiných obkladů. K instalaci můžete použít standardní lepidlo na obklady a také standardní spárovací hmotu. Pokud si na instalaci netroufáte, doporučujeme využít služeb profesionálních obkladačů.

Pokud nemáte možnost přijít se na obkládačky podívat osobně k nám do ateliéru v Bratislavě, rádi vám vzorky pošleme poštou.

Velice rádi vám poradíme a provedeme Vás celým postupem. Ať už se jedná o výběr samotných obkládaček, barevné provedení nebo zaměření prostoru klidně se na nás můžete obrátit.

Ne dlažbu neděláme. Zaměřujeme se pouze na výrobu obkladaček určených na zeď.

O obkládačkách

Kompletní ceník naleznete na naší podstránce „Ceník„. Pro lepší představu, na této podstránce naleznete také výpočet vzorové kuchyně. V případě zájmu nás kontaktujte, rádi Vám připravíme nezávaznou cenovou nabídku.

Kompletní ceník naleznete na naší podstránce „Ceník„. V případě zájmu nás kontaktujte, rádi Vám připravíme nezávaznou cenovou nabídku.

Rostlinkové obkládačky vyrábíme tak, že do mokré hlíny otiskujeme čerstvé nebo sušené rostlinky. Otiskujeme vždy takové rostlinky, které máme aktuálně k dispozici. Každá taková výroba je jedinečná a originální. Rostlinky si proto nelze vybírat.

V našem portfoliu naleznete několik standardních tvarů jako jsou čtverce, obdélníky, diamanty, šestiúhelníky a jiné. Rovněž umíme vyrobit specifický tvar dle požadavku.

Všechny tvary naleznete na naší podstránce. Neustále pracujeme na nových inovacích a věříme, že v našem portfoliu budou přibývat i další tvary.

Výroba na míru znamená, že obkladačky umíme přizpůsobit přesně do prostoru podle poskytnutých rozměrů. Stačí si vybrat tvar obkládaček, barvu a poslat nám rozměry prostoru, který se má obkládat. O zbytek se už postaráme my. Více informací ohledně výroby na míru naleznete na naší podstránce.

Výroba obkládaček je individuální proces as takovým požadavkem se často setkáváme. Pokud v našem portfoliu nenajdete, co hledáte, pokusíme se naplnit Vaše představy.

Ať už máte konkrétní představu s přesnou specifikací nebo ještě nevíte docela co byste chtěli, rádi pomůžeme. V případě zájmu nás kontaktuje a rádi s vámi zkonzultujeme vaše požadavky.

Vzorník našich barev naleznete na naší podstránce. Pokud byste chtěli vidět barvy živě, můžete navštívit náš showroom v Bratislavě nebo Vám vzorky pošleme poštou.

V případě většího odběru obkládaček a po konzultaci je možnost namíchat také barvu, kterou nemáme v nabídce.

V rámci našich prostor máme také malý showroom, kde můžete vidět různé vzorky barev i tvarů. Budeme se těšit na návštěvu.

Nenašli jste odpověď na svůj dotaz?

Zeptejte se nás cokoliv

Pokud vás cokoliv zajímá ohledně našich obkládaček klidně nám napište na info@tileme.sk.

Napište nám